Şirket Profili

ŞİRKETİMİZ 1973 İTÜ Mak. Fak. Mezunu Ali Zekai AKAY tarafından kurulmuş olup günümüze kadar mekanik tesisat, imalat ve taahhüt işlerinde birçok başarılı projeye imza atmıştır. 46 yıllık bilgi ve tecrübesi ile ısıtma soğutma havalandırma ve sıhhi tesisat konularında üstün görev anlayışı ile hizmetine devam etmektedir.

 Referanslarımız altında AKTES’in çalışma alanına giren konulardaki genel tecrübesi özetlenmeye çalışılmış ve mekanik tesisat alanında sunulmuş olan değişik projelerden örnekler verilmiştir. Bu projelerin çeşitliliği ve kapsamları AKTES’in birçok alandaki geniş tecrübesini yansıtmaktadır.

Misyonumuz

Kazandıran Çözümler Sunuyoruz...

Uzun yıllardır Isıtma-Soğutma sektöründe hizmet veren AKTES Mühendislik Müşteri İhtiyaçlarına profesyonel çözüm sunma anlayışını kendisine ilke edinmiştir.

Çalışma presnsiplerini bu doğrultuda belirleyen AKTES bu noktadan hareketle müşterilerinin ihtiyaçlarını sorunsuz ve ekonomik bir biçimde çözümler üretmeyi ilke edinmiş olup günümüze kadar mekanik tesisat, imalat ve taahhüt işlerinde birçok başarılı projeye imza atmıştır.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için gerekli bilgi birikimine sahip olan uzman personeli, yeni teknolojileri sürekli takip ederken, gerekli eğitimlerle debilgilerini güçlendirip, kendilerini yenilemektedir.